/Del video nga kercimi i c.mendur ne dasmën e Jonida Vokshit! Florian Agalliu për pak th.yen qafën (VIDEO)

Del video nga kercimi i c.mendur ne dasmën e Jonida Vokshit! Florian Agalliu për pak th.yen qafën (VIDEO)

Jonida Vokshi i dha fund beqarisë me një dasmë madhështore dhe plot detaje. Të ftuar ishin mjaft miq e shokë të aktores, mes tyre dhe moderatori, Florian Agalliu.

Por, teksa kërcenin dhe jepnin një shoë të paparë, me kërcime rruge, gjatë një kërcimi paksa të rr.ezikshëm, Florian Agalliu ka rënë në pistën e kërcimit, duke rre.zikuar të pësonte ndonjë fr.akturë.

Në videon e përcjellë më poshtë, shfaqet momenti i rënies së moderatorit në pistën prej xhami në minutën 01:15 :