Deputetja kosovare qe po “truIIos” te gjithe me pamjen MAHNlTËSE

0
400

Duda Balje është njëra nga deputetet e Kuvendit të Kosovës e cila komentohet në media r ozë si shkak i dukjes së saj. Deputetja, është aktive në rrjete sociale e cila ndan postime të shumta me ndjekësit e saj.

Së fundi ishte e ftuar ne emisionin ‘Ftesë në 5‘, dhe sigurisht se para emisionit Duda është rregulluar.

Me disa imazhe të publikuara në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ajo është dukur tejet e bukur.Shikojeni imazhet e publikuara nga deputetja.

Ndryshe, Duda është nënë e tre fëmijëve.