Dëshmia trondltëse e 16-vjeçares: Mami më detyroi ta b.ëja me shokun e dashnorlt të saj (VIDEO)

  0
  435

  “Mami më ka detyruar mua që të shkoja me sh.okun e të dashurlt të saj, se do t’i jepte 100 mijë lekë”. Kështu deklaroi Xh. K., e cila ishte sot bashkë me babain e saj, Alfredin në një rrëfim për emisionin ‘Me zemër të hapur’ në “News24”.

  16-vjeçarja tregon në një rrëfim të pazakontë një të vërtetë të hi.dhur për nënën e saj, e cila i ka braktisur bashkë me 3 motra dhe vëllezërit e tjerë dhe ka ikur me të dashurin.

  Xh. tha se nëna e saj, Shqipe, pasi ishte larguar nga banesa, e kishte marrë të bijën në telefon dhe i kishte dërguar me makinë në Fushë-Krujë djalin me të cilin e mitura duhej të Iidhej.

  “Mami më mori pa numër. E njoha nga zëri. Më tha eja atje fshehurazi babit. Makina erdhi dhe më çoj në Krujë. Nuk më ngac.moi fare. Madje do më jepte lekët por unë s’kam mbajtur lekët. I thash ‘Jepja mamit’.
  Për më shumë ndiqeni videon më poshtë