November 30, 2023
Lajme

Detaje nga υrasja e 9 υjeçares: E mitura u qëΙΙua me dy ρlumba, si ndodhi ngjarja në shtëpinë e saj

Policia e Merseyside publikoi videot e të armatosurit gjatë një konference për shtyp këtë pasdite gjatë një përditësimi për vrasjen e Olivia Pratt-Korbel ata e përshkruan të armatosurin si të veshur me një xhaketë të zezë me kapuç, kapuç të zi me doreza të zeza.

Dy armë u përdorën në të shtënat që vranë Olivia Pratt-Korbel ndërsa pamjet tregojnë që gjuajtësi po vraponte nga vendi i ngjarjes.

Nëntë vjeçarja u qëllua për vdekje gjatë një atentati më 22 gusht, kur një person i armatosur qëlloi në shtëpinë e familjes së saj rreth orës 22:00.

Detektivi Mark Kameen e përshkroi të armatosurin si të veshur me një xhaketë të zezë me kapuç, kapuç të zi me doreza të zeza dhe trajnerë të zinj me thembra të bardha dalluese.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *