Disa nga krijesat miserioze qe jane shfaqur ne toke dhe qe askush nuk ka dhene nje shpjegim (Video)

  0
  315

  Planeti ynë është plot me krijesa të ndryshme të cilat mund të mos i kemi parë asnjëherë, por kur i shohim sado të habitshme që duken, nuk janë jo-normale.

  Por, ka raste të ndryshme kur kamerat kanë kapur krijesa misterioze dhe që në dukje janë jo-normale, transmeton lajmi.net

  Në Youtube, ekziston një video me pesë raste të ngjashme të cilat sot e asaj dite nuk janë shpjeguar pothuajse asnjëherë drejtë.

  Në videon e mëposhtme mund t’i shihni pesë rastet interesante dhe të habitshme
  Shikoni videon me poshte