/Ditëlindje e “çmendur” e milionerit shqiptar, por kush është bukuroshja që e shoqëroi në festën luksoze(Foto)

Ditëlindje e “çmendur” e milionerit shqiptar, por kush është bukuroshja që e shoqëroi në festën luksoze(Foto)

Fatmir Hysenbelliu, një biznesmen i ri, njëherazi djali i manjatit të medias shqiptare Irfan Hysenbelliu ka mbushur dje 27 vjeç.

Ditëlindja e ka gjetur Fatmirin në Dubai në një festë të çmendur dhe të dedikuar tërësisht atij.

Pas drekës në një restorant luksoz, ai ka shkuar në një nga club-et e natës në Dubai për të festuar deri në orët e para të mëngjesit.

Nën shoqërinë e tij ka qenë edhe Irid Oxa, tifozja brune e kombëtares shqiptare. Hidhini një sy fotove për të kuptuar pak nga atmosfera.