Djali e kap ‘mat’ me dashnorin, përgjigja e vajzës është epike (FOTO)

    0
    452

    Një adoleshente nga Britania e Madhe, ka menduar se është treguar e zgjuar duke ndarë në rrjetet sociale bisedën e mëposhtme të bërë me të dashurin e saj, i cili duket, i cili duket se e dashuron me të vërtetë.

    Me sa duket, ai e ka parë atë me një djalë, i cili po i puthte gjoksin dhe duart i kishte në të pasmet e saj. Vajza mendon të dalë nga situata duke i thënë se “ ti nuk më beson” dhe se “jemi thjesht shokë” duke i kërkuar të ndalojë të flasin për këtë çështje.

    Kur djali i ka thënë “lamtumirën”, ajo i ka kërkuar t’i thotë diçka… por nuk e priste të ishte ajo fjalë, e cila besojmë se nuk ka nevojë të përkthehet.