/Djaloshi nga Prizreni kishte dy mysafirë nga Dubai – kur ai bëri dasmë, ata e “mbuluan” me para! ja sa para (Foto/Video)

Djaloshi nga Prizreni kishte dy mysafirë nga Dubai – kur ai bëri dasmë, ata e “mbuluan” me para! ja sa para (Foto/Video)

Një djalë nga Prizreni në profilin e tij në Facebook ka publikuar disa pamje në të cilat shihen edhe dy mysafirë të tij, të cilët sipas tij kanë ardhur nga Dubai.

Bëhet fjalë për Jasin Malokun nga Prizreni i cili ka treguar për mediat shqiptare se sheikët i ka miq prej vitesh dhe se ka kontakte të shpeshta me ta.

Madje, siç ka thënë ai, kjo nuk është hera e parë që mysafirët nga Dubai e kanë vizituar Prizrenin, përcjell Telegrafi.

“Unë i njoh prej vitesh sepse kam qëndruar për disa vite në Dubai dhe tani i kam shokë të ngushtë”, ka thënë Maloku.

Për më shume mund të shikoni videon më poshtë:

https://www.facebook.com/JasinMaloku7/videos/1419694901439377/?t=0