/“Do këndosh në gjyq”, Rezarta Shkurta i përgjigjet sërish ashpër Shkëlzen Berishës: Kam frikë se…(Foto)

“Do këndosh në gjyq”, Rezarta Shkurta i përgjigjet sërish ashpër Shkëlzen Berishës: Kam frikë se…(Foto)

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka vendosur që t’i kthejë serish përgjigje, Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit pasi ky i fundit i tha se do ta dërgonte para gjykatës.

“Pas të aku.zuarit për tr.afik dr.oge (Tahirit), pas mikut të tra.fikantit të dr.ogës (Ballës), radhën për të “kënduar” para gjykatës do e ketë partnerja e tra.fikantit të dr.ogës”, ishte reagimi i djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, pas ak.uzës që këngëtarja i bëri një ditë më parë.

Këtij reagimi i është kundërpërgjigjur sërish bashkëshortjae Ermal Hoxhës, e cila shprehet se nuk i trembet gjykatave, që kanë lënë të lirë “pseudo demokratet”. Madje Rezarta Shkurta shkruan se “ata janë të përlyer me gj.ak nga koka te këmbët.

“Jam e lumtur që të paska djegur kaq shumë more Shkëlzen Berisha. Nuk i tremben gjykatave të cilët ju kanë lënë të lirë ju pseudo “demokratëve” sepse vetëm demokraci nuk keni sjellë, por jeni të përlyer me gj.ak nga koka te këmbët. I trembem vetëm gjykimit për ty, aty s’mund të ko.rruptosh”, shkruan Rezarta në postimin e saj në “Instastory”.

Ndërkohë një ditë më parë, këngëtarja iu përgjigj një postimi të bërë nga Sali Berisha, i cili kishte etiketuar bashkëshortin e saj, Ermal Hoxha.

Në statusin e saj, këngëtarja i drejtohej ish-kryeministrit që të mos merret me nipin e Enverit, por me djalin e tij, që sipas saj ka vr.arë qindra fëmijë në Gërdec, dhe nuk ka bërë