Lajme

Do mαhniteni se sa bukur këndon vajza e Ardit Gjerbreas, e ka trαshëguar talentin e të atit…(VIDEO)

Anna Gjebrea duket se do të ndjekë rrugën e babait të saj, Ardit Gjebrea dhe këtë e ka dëshmuar më së miri edhe në një video që po qarkullon me shpejtësi në rrjetet sociale.

Arditi ka publikuar një video në Instagram, ku shihet duke udhëtuar me të bijën ndërsa kjo e fundit dëgjohet duke kënduar këngën në sfond.

Anna duket se ka një zë shumë të mirë për t’u bërë një këngëtare dhe Arditi nuk mund të mos ishte krenar për këtë talent të së bijës.

Teksa ka ndarë videon me ndjekësit, Arditi ka falenderuar të bijën për këtë moment të veçantë.

“Anna Gjebrea faleminderit për këtë moment të artë”, ka shkruar ai.VIDEO