Lajme

Do mendojë bota se femrat shqiptare janë “ku rva”, shpęrthen rrjeti pas postimit të fotove të Albana Osmanit!

Albana Osmani është një nga femrat me s.eksi në Shqipëri.

Së fundmi moderatorja është shfaqur në kopertinat e revistës së njohur gjermane ku është cilësuar si një

nga femrat më të bukura shqiptare për vetë faktin se është pjesë e “Ti je një luledielli”, një nismë bamirësie. 

Një nga komentuesit revoltohet duke u shprehur se bota nuk i ka parë ende fotot lakuriq të femrave shqiptare.

Ja komenti i tij:“Do mendojë bota se shqiptaret jan kurva… mjaft se lat nam.

Na gjunjezoni dhe femrat serioze me kto veshje si 1 prostitut…mos tju hypi vetja ne qejf… vishuni si 1 femer zonj. Dhe jo si 1 femer pr.ostitutë”