Do të mbahet mend gjatë, Toni Kroos Ië me gojë hapur të gjithë me goIin e tij nga GODlTJA e këndit (Video)

  0
  273

  Ndeshja është 1-0 në favor të madrilenëve, me autor të golit, Toni Kros, i cili realizoi në minutën e 16’. Pikërisht goli i shënuar nga mesfushori gjerman i ka lënë të gjithë me gojë hapur, pasi ka ardhur nga god itja e këndit.

  Kur të gjithë prisnin një krosim në zonën e rreptësisë, Kros pa daljen e portierit kundërshtar, dhe menjëherë gjuajti në drejtim të portës. Topi mori një hakore të përkryer duke mos i lënë shumë mundësi për reagim portierit.

  Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

  bandicam 2020-01-08 20-30-22-184 on Vidnews.