Dorina Mema nxjerr ρadαshje ‘z ogυn’ Ιive në Top Channel (Video)

0
555

Trajnerja e njohur e fitnesit, Dorina Mema ishte e ftuar ditën e djeshme në emisionin

“Ftesë në 5”, ku edhe sqaroi deklaratën e saj për s.eks.in.

Më shaka, Dorina tha se nuk e shihte si një domosdoshmëri, mbase edhe sepse stërvitej gjithë ditën dhe në darkë e zinte gjumi.

Por teksa fliste, Dorina ka qënë pak më shumë tr.ans.partente seç duhet pasi në një moment i ka treguar padashje kamerës pjesën e saj in.time.…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here