Drejtori im më ng.αcmon dhe nuk di a duhet ti them bαs. hkëshοrtit për këtë apo jo?

Une jam nje grua 45 vjece dhe kame 2 djem nje 18 dhe nje 20.Punoj ne nje pune shteterore dhe drejtori me ngacmon.

Une e dua shume bashkeshortin tim dhe familjen time.Dhe nuk dua te bej asnje gje gabim dhe as e mendoj dicka te till.

Por kam frike se drejtori me heq nga puna. Ai me ftone ne zyre dhe me akuzon per gjera qe un si kam bere por me sa po kuptoj ai do te me perdor per dicka tjeter.

Cdo dite qe iki ne pune jam ne hall sepse kjo situate po me lodhe.

Nuk e di a duhet ti tregoj bashkeshortit tim per kete gje apo jo. Por kam frike se mos humb vendin e punes.

Nuk e di do doja nje ide nje mendim apo nje sugjerim per te vepruar.Nuk di si te veproj dhe cfare te bej. Ju lutem me ndihmoni.