“Dua të rezerυoj një vend në gόmone për Angli”, Tea bën deklaratën e fοrtë

Ndonëse kanë kaluar disa kohë që prej daljes së saj nga “Përputhen”, Tea Trifoni vijon të ndiqet masivisht në rrjetet sociale.

Ajo është mjaft aktive dhe shpesh herë realizon dhe biseda me ndjekëësit e saj.

Së fundmi, Tea ka publikuar një story ku ka bërë deklaratën e papritur.  Ajo ka treguar se po mendon të largohet nga Shqipëria, pasi sipas saj ky vend nuk bëhet dhe ka shumë njerëz po largohen.

“Kam një mendje të rezervoj një vend në gomone e të iki për Angli”, ka shkruar Tea, teksa më tej ka vijuar tu përgjigjet ndjekësve të saj, të cilët njëjtë si ajo kërkojnë të largohen nga Shqipëria.