Lajme

“Dua t’ju tregoj të DASHURlN tim”, Roza Lati prezanton persοnin me të cilin ndan SHTRAΤlN (Video)

Moderatorja Roza Lati ka udhëtuar së fundmi drejt Kosovës, dhe nga Prishtina ka treguar se kush po e shoqëron.

Përmes një videoje, Roza ka filmuar dhe tregon njeriun me të cilin ndan sht/ratin në kryeqytetin e Kosovës, teksa dëgjohet të thotë se do të prezantojë të dashurin.

“Përshëndetje të gjithëve, dua t’ju tregoj të dashurin tim.

Me të cilin kam ardhur edhe në Prishtinë,”– dëgjohet të thotë Roza dhe kokën nga çarç/afi e nxjerr shoqëruesja për të përshendetur ndjekësit.

Bëhet fjalë për Ketjona Perën, modelen që tashmë ka hequr dorë nga ekrani, por që miqësinë me Rozën e ruan.

“Çkemi loçka, unë jam këtu me loçkën time Roza Latin.

Ta ha lukthin (i thonë stomakut në Kosovë),”– thotë Ketjona, duke i zhgë/njyer kështu fansat.