/Duket si 20, por nuk do e besoni se sa vjeç është Eli Fara

Duket si 20, por nuk do e besoni se sa vjeç është Eli Fara

Ajo është një nga më të preferuarat!

Këngëtarja Eli Fara, me zërin e saj mahnitës e pamjen mbresëlënëse ka arritur që të jetë shumë e dashur për publikun e gjerë.

Përveç pozitivitetit që ka si person, me çka edhe e karakterizojnë miqtë e saj, për Elin shpesh flitet edhe për diçka tjetër.

Kohëve të fundit madje po diskutohet edhe për vajzën e saj Marina Farën e cila si duket po shkon hapave të nënës për nga bukuria.

Por, ndonëse vetë këngëtarja duket si 20-vjeçe, a e dini sa është ajo në të vërtetë?

Eli ka lindur më 21 maj të vitit 1967 në Korçë dhe për disa muaj do të mbushë 54 vite.

Epo duket se mosha për Elin mbetet thjesht një numër.