Duket si një portë e vjetër prej druri, por në fakt është … Shikojeni!

  0
  382

  Kjo video po bën xhiron e botës dhe motivin pas kësaj do ta zbuloni më poshtë dhe do të mbeteni me gojën hapur!
  Në fillim të videos nuk ka asgjë të çuditshme: Një makinë në distancë që afrohet në një gardh të vjetër prej druri.
  Ne të gjithë presim që dikush të zbresë për ta hapur derën e gardhit, por pikërisht këtu ne kemi mbetur pa fjalë!
  Porta në fakt është ndërtuar me teknologjinë e fundit.

  ShkodraNews shkruan se ky lloj i portës është i dobishëm për të parandaluar arratisjen e bagëtisë, pasi vetëm pesha e ekuilibruar e një makine mund ta aktivizojë atë. Brilante!

  Ndani këtë video mbresëlënëse me miqtë tuaj në Facebook. /Përshtati: ShkodraNews