/“Duplex-i” në ‘krizë’, dy aktore ikin papritur nga programi

“Duplex-i” në ‘krizë’, dy aktore ikin papritur nga programi

Tashmë jemi mësuar me programi i humorit “Duplex”, ku aktorët me skeçet e batutat e realizuara pa skenar na dhurojnë të qeshura çdo të shtunë.

Këtë sezon, kastit të madh të aktorëve I janë bashkuar edhe dy bukuroshet Arta Elezaj dhe Rashel Kolaneci. Arta ishte pjesë e programit që prej fillimit të këtij sezoni ndërsa Rashel u bë pjesë muajin e kaluar.

Mirëpo mesa duket dy vajzat siç duket nuk do t’i shohim më në Duplex.

Sipas “Xing.al” mungesa e Rashelit dhe Artës për dy puntata rresht në “Duplex” tregon se bukuroshet mund të jenë larguar nga programi i humorit.