Dyshuan per atentat ndaj Presidentit Trump, shikoni si veproi shërbimi sekret (Video)

    0
    393

    Një incident ka ndodhur me kandidatin republikan për president në SHBA, gjatë fushatës në Nevada. Gjatë kohës kur Donald Trump po fliste nga podiumi oficerët e shërbimit sekret e larguan atë me shpejtësi. Pas ngjarjes një person u shoqërua i prangosur, ndërsa u raportua se ai kishte një armë, por Shërbimi Sekret e mohoi pas kontrollit që ju nënshtrua. Kandidati republikan është shoqëruar jashtë nën mbrojtjen e njerëzve të shërbimit sekret dhe është rikthyer sërish për të vijuar fjalimin. Shikoni videon për më shumë: