February 26, 2024
Lajme

E ρapritur/ Blendi Fevziu ρërballet me një situatë të ρakëndshme. Një bύrrë brazilian përdor fotot e moderatorit për të mashtrυar femrat: Shtiret si…

Moderatori i njohur Blendi Fevziu është përballur së fundmi me një situatë si të çuditshme por edhe aspak të këndshme.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Blendi në rrjetet e tij sociale teksa ka publikuar mesazhet të një mjeku brazilian i cili e ka kontaktuar moderatorin dhe i ka treguar se dikush po keqpërdor identitetin e tij duke u shtirur si i pasur dhe kërkon partnere.

Gazetari publikoi gjithashtu foton pasaportës false apo mjeteve të tjera të identifikimit ku dukej qartë se shtetasi brazilian kishte përdorur fotot e tij.

“Përshëndetje Blendi. Unë jam brazilian, mjek obstetër dhe gjinekolog. Po ju kontaktoj për t’ju informuar se fotot dhe imazhi juaj përdoret nga një burrë për të mashtruar femrat braziliane.

Nëna ime ishte një nga viktimat e tij. Banditët kanë marrë foto nga Instagrami juaj duke ndryshuar emrin.

Ata shtiren si një njerëz të vetmuar dhe të pasur që janë në kërkim të një gruaje. Tani do t’ju tregoj fotot që i dërguan nënës sime”– ishte mesazhi që personi i kishte dërguar Bledit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *