Lajme

E akūzoi para të gjithëve se ajo nuk ishte e vi*gjër, vajza shqiptare bën reagimin prekës (Mesazhet)

Disa orë më parë një djalë i ri i shkroi “Joq”, duke ndarë historinë e tij dhe të të një vajze me të cilën ai kishte pasur marrëdhënie.


Djali shkroi se ai ishte emigrant dhe se kishte 6 vite që jetonte jashtë Shqipërisë. Para tre vitesh, ia njihet me një vajzë në rrjetet sociale dhe pasi vjen në Shqipëri e takon atë dhe kalojnë një natë në hotel. Vajza siç tregon, ai i kishte thënë se ishte e virgjër, gjatë aktit intim ajo kishte pasur gjakderdhje, por kur ai kishte shkuar në banjë vajza kishte fotografuar çarçafin. Kaq duhej që djalit në fjalë t’i lindnin dyshimet se vajza nuk ishte e virgjër.

Mesazhi i plotë: Joq përshëndetje. Une jam e fejuara e atij djalit qe ju shkruajti pak me pare dhe kishte dyshime mbi virgjerine time. Me vjen shume rende t’ju shkruaj pasi ky eshte nje problem qe zgjidhet privatesisht mes çiftit dhe jo me popullin mbare por e ndiej si detyrim ndaj vetes te sqaroj nja dy- tre gjera pasi lexova shume komente fyese per mua.

Eshte e vërtete qe me djalin jam njohur ne fb, nuk jam as e para dhe as e fundit. Kemi 4 vite qe njihemi. (3 vite e gjysem lidhje dhe 7 muaj fejese pothuajse) Vetevetiu rrodhen gjerat dhe e gjetem veten te dy ne nje lidhje. E prita, cdo dite, cdo lindje dhe perendim dielli, e prita dhe nuk u lodha kurre. Ndieja shume per te, shume.

U be pjese e imja, na zinte gjumi me kufje ne vesh duke degjuar frymemarrjen e njeri-tjetrit dhe po njesoj zgjoheshim. E kam humbur babane kur isha shume e vogel, dhe ai djale ishte i vetmi qe plotesonte ate qe me mungonte. E kisha shok, shokun e jetes, mik, baba, e kisha gjithcka. E doja me shpirt.

Erdhi ne shqiperi dhe u takuam. 2 here ka ndiere lumturine me te madhe zemra ime, heren e pare kur mora mbesen per here te pare ne krahe dhe heren e dyte kur perqafova ate djale. E them me plot gojen qe isha vajza me e lumtur ne bote ne krahet e tij.

Po, shkuam ne hotel, kryem maredhenie, por jo pas 3 ditesh sic thote ai. Familjet tona ishin ne dijeni te lidhjes tone qe pas vitit te pare. I kisha takuar familjaret e tij dhe ai vellain tim. Djali ka ardhur tek shtepia ime, takoi nenen time dhe familjaret e mi pas disa ditesh dhe prej aty ikem bashke drejt shtepise se tij. Kemi fjetur shume dite bashke, pa kryer maredhenie.

E kam shtrenguar ne gjirin tim sikur te ishte nje femije, me dilte gjumi naten dhe e puthja lehte ne faqe dhe i lutesha zotit per te dhe e falenderoja per mrekulline qe me fali. Maredhenie kemi kryer pak dite para fejeses. Naten e pare qe tentuam nuk mundem sepse kisha tmerresisht shume dhimbje. Diten e dyte me tha “sonte s’do shpetosh, me zor do ta bej”

Diten e dyte qe e provuam do ja tregoj varrit kur te vdes se cfare dhimbjesh kam patur. Kisha shume hemoragji, 3-4 dite me mbrapa nuk me ka pushuar hemoragjia. Ne moment qe i fejuari ngrihet per te shkuar ne banje, une, me pafajsine me te madhe ne bote, i bera nje foto carcafit sepse u ndjeva krenare per veten time qe ju dorezova me nder njeriut qe doja me shpirt .