E bυjshme! Zbυlohen 2 testamentet e Sali Berishes qe ka lene pas νdekjes, nuk do u pelqejne (VIDEO)

0
594

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi., Kreshnik Spahiu ka dalë me një deklaratë të fortë për ish-kryeministrin Sali Berisha dhe zhvillimet e fundit në selinë blu.

Spahiu shprehet se Berisha ka 2 testamente për trashëgimin e PD-së pas vd.ekjes.Postimi i plotë:

Berisha ka 2 testamente për trashëgimin e PD pas vd.ekjes:

1- (Plani A ) Lulzim Basha kryetar i përjetshëm..

2- (Palni B ) Një nga fëmijët e Berishës nëse Basha dështon disa zgjedhjePlanin B ja d.ogji SHBA se i shpallën familjen

Non Grata duke ja djegur karrierën f?mijve. Në këto kushte Berisha ka mbet vetëm me PLANIN A..

SHIKO VIDEON KËTU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here