/E bën të mendojë se po i propozon martesë, djali tur përon vajzën duke i zbuluar TRADHETlNE

E bën të mendojë se po i propozon martesë, djali tur përon vajzën duke i zbuluar TRADHETlNE

Një i ri në Shtetet e Bashkuara ka lënë të befasuar dhjetra qytetarë që po drekonin në një restorant, teksa po i prpopozonte martesë partneres së tij.
Unazën që mbante në dorë, ai nuk ia vuri në gisht vajzës, por e hodhi në pjatë i zhgënjyer, duke e aku.zuar për tra.dhti.

Vajza as nuk e kishte menduar këtë dhe dëgjon fjalët e tij teksa i thotë:

“Isha verbërisht i dashuruar me ty, doja të kaloja të gjithë jetën së bashku me ty”, ka thënë ai.

Menjëherë pasi është larguar, djali ka hedhur fjalë fy.ese mbi të, duke lënë të sho.kuar të pranishmit.

Videoja është postuar në rrjetet sociale dhe ka marrë reagime të shumta.