E BlJA feston 5 VJETORlN, Elisa Spiropali i bën DEDlKlMlN më të ëmbël

0
385

Këtë të enjte vajza e ministres Elisa Spiropali, Nalta, feston ditëlindjen. Ajo mbush 5 vjeç dhe në këtë ditë të veçantë e ëma i ka bërë dedikimin më të ëmbël.

Ministrja ka publikuar në rrjete sociale një foto dyshe, ku në njërën anë shihet ajo me të bijën e vogël në krahë dhe në anën tjetër një foto e Naltës në moshën që ka sot. “Kripa ime, prej pesë vitesh i jep shije gjithçkaje. Ta gëzosh Nalta e mamit, të dua sa s’thuhet  ”, shkruan ajo krahas postimit.

Kujtojmë se Spiropali u bë nënë për herë të dytë në muajin janar, me një djalë të cilit i vendosi emrin Kren.