/E bukur ka mbetur! Dalin fotot ja si dukej Eli Fara kur ishte adoIeshente dhe çupë Korçe

E bukur ka mbetur! Dalin fotot ja si dukej Eli Fara kur ishte adoIeshente dhe çupë Korçe

Eli Fara eshte nje nder kengetaret me te vjetra te skenes sone. Ajo eshte padyshim nje nga kengetaret me te dashura per publikun.

Edhe pse pas kaq shume vitesh karriere, Eli vazhdon edhe sot te kete po te njejtin sukses.

Eli Fara njihet si nje nga kengetaret me te mira shqiptare dhe me zerin e embel i ka bere te gjithe per vete.

Por pervec zerit dhe kengeve ajo eshte karakterizuar gjithmone si nje femer shume e bukur e cila i ka rezistuar gjithmone kohes.