Lajme

E dίmë që ka një djαlë, por babain nuk ia njοhëm kurrë! Jeni kuriοz të dini kush është “bυrri” i Ingrid Gjonit…??

Ingrit Gjonin e njohim të gjithë, kjo sepse ajo ka kohë që është e pranishme në skenën tonë muzikore.

E përveç karrierës prej këngëtareje, ajo ka edhe një jetë familjare, të cilës i kushton shumë rëndësi.

Megjithatë, ajo deri më tani me xhelozi e ka fshehur jetën private duke i privuar fansat të informohen rreth saj.

Por, Gjoni para disa kohësh ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet djali i saj, Paridi në praninë e babait të tij.

Ingriti shpeshherë në rrjetet sociale ka hedhur foto të ndryshme me djalin e saj, por ka qenë më e rezervuar për partnerin.

Këngëtarja e ka mbajtur jetën e saj private larg syve kureshtarë të publikut,

por kjo foto tregon se ajo ka vendosur ta thyejë heshtjen dhe të mbyllë gojët e liga.