November 30, 2023
Lajme

“E dimë gυximin e leρυrushit Edi Rama”, Ilir Meta bën deklaratën e fortë dhe ραralajmëron: Do t’i shkυlim dhëmbë e dhëmbσllë!

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka folur ditën e sotme në një konferencë për shtyp, ku zbuloi atë që opozita do të bëjë në të ardhmen.

Meta tha mes të tjerash se opozita do të luftojë dhëmb për dhëmb, referuar rasteve të Ramës për rastet e “riedukimit të gazetarëve”.

“Opozita do ti përgjigjet dhëmb për dhëmb e do ti shkulë çdo dhëmb e dhëmballë të korruptuar.

E dimë guximin e lepurushit Edi Rama. Opozitën do të ketë përballë. Tani ka humbur edhe mundësinë të thotë qafsha mamin nuk e bëj këtë.

Nuk ka për të qenë Shqipëria çiflig i Ramës. Shumë shpejt Rama do ti nënshtrohet llogaridhënies bashkë me rruspat e tij”, tha ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *