E ëma shpërthen në lot, dalin fotot e para të Meghan Marcle nuse

  0
  354

  Princ Harry dhe Meghan Markle do të kurorëzojnë sot dashurinë e tyre. Të shumtë janë njerëzit që janë mbledhur për të parë ceremoninë e tyre.

  Ndër të parët që kanë mbërritur në kishën e St. George kanë qenë Princi William dhe Harry, pas tyre e ëma e Meghan, e cila është përlotur dhe nuk i ka fshehur dot emocionet.

  Pas tyre ka hyrë në ambientet e kishës edhe mbretëresha Elisabet e i shoqi.

  Më poshtë gjeni disa nga fotot e para të Meghan Markle me fustanin e bardhë.