Lajme

E fυndit!Aksidentοhet me mαkinë Andi Bushati

Mbrëmjen e djeshme pranë studiove të Top Channel bëhet me dije se analisti i njohur Andi Bushati është përfshirë në një aks ident.

Sipas burimeve nuk ka pasur të lënduar por vetëm dëme materiale.

Aks identi ka ndodhur sapo ka mbaruar emisoni i Eni Vesilit ‘Open’, ku i ftuar ishte edhe Bushati.

Mësohet se ak sidenti ka ndodhur rreth orës 23:00. Bushati ishte duke dale nga parkimi i Top Channel me automjet kur papritur është përpl asur me një makinë tjetër që vinte me shpejtësi nga ana tjetër e rrugës.

Njerëzit që ishin të pranishëm kanë nxituar për t’i ardhur në ndihmë drejtuesve të mjeteve menjëherë sapo kuptuan që ndodhi një aksi dent.

Bushati ishte i ftuar dje në “Open” me Eni Vasilin dhe ngjarja ndodhi pasi përfundoi emisioni.