E frikshme,hajdutet i vjedhin makinen te zotit dhe i flakinin te bijen ne rruge (Video)

    0
    322

    Ngjarja ka ndodhur në shtetin e Ilinoisit në SHBA dhe gjithçka është fiksuar nga kamerat e sigurisë.

    Në pamje shihen momentet kur vajza e cila ndodhej brenda mjetit, u detyrua të hidhej nga makina në ecje e sipër, teksa në drejtim të saj ishte grabitësi që i jepte gaz.

    Po ashtu, në pamje duken momentet kur babai i saj hidhet mbi kofanon e një mjeti tjetër aty pranë. Fatmirësisht të dy shpëtuan me lëndime të lehta./a.m./noa.al/