E frikshme:Infermierja tenton të vrasë katër foshnja ne maternitet (Video)

  0
  310

  Pamjet dramatike tregojnë momentin kur një infermiere tentoi të vrasë disa foshnja të sapolindura, duke u hequr tubat e aspirimit.

  Simone Anjos das Santos u filmua nga kamerat e sigurisë dhe u ndalua në kohë nga autoritetet.

  Gjithçka ka ndodhur në një spital në Rio de Janeiro, teksa nuk dihen arsyet se përse infermierja shkoi për të vrarë 4 foshnjat.

  Ajo është e arrestuar tashmë, dhe do të njihet me masën e sigurisë.