E frikshme,kamerat e sigurise filmojne fantazen kur hyn ne det (Video)

  0
  514

  Ky është momenti i frikshëm kur një fantazmë hyn në ujë ku janë duke u larë dy djem.

  Në video fillimisht shihen 3 djem duke u larë, pastaj njëri largohet dhe dy të tjerë mbesin duke luajtur, në ndërkohë nga kamera është kapur një “fantazmë”, transmeton lajmi.net

  Videoja e postuar 3 vite më parë përsëri është duke u komentuar ende, për shkak se shumë pretendojnë se aty shihet një fantazmë.

  Shikoni videon dhe gjykoni: