/E fundit/ Andi i ‘Përputhen’ kapet mat duke u puthur me një vajzë

E fundit/ Andi i ‘Përputhen’ kapet mat duke u puthur me një vajzë

Përputhen” ka qenë në vëmendje të mediave pas publikimit të fotove të tij me një vajzë dhe thashethemeve për të shkuarën e errët.

Pak puntata më parë, Andi i mohoi lajmet mbi të shkuarën e tij dhe gjithashtu bëri të ditur se vajza në foto ishte ish-e dashura.

Mirëpo këtë herë, Andi sërish ka qenë në fokusin e portaleve dhe rrjeteve sociale, pas një fotoje kompromentuese.

Konkurrenti shfaqet duke u puthur me një vajzë, foto e cila ka bërë xhiron e rrjetit së fundmi.

Pas publikimit të kësaj fotografie, Andi ka reaguar duke u shprehur se ky moment është kapur nga një reklamë.

Po ashtu ka reaguar edhe vajza në fjalë, e cila shkruan se nuk ka asgjë mes saj dhe Andit.