/E FUNDIT: Ditë të zezä për Berishën, është kthyer nga Zvicrra nipi i HakIajve dhe ‘trèmbèt’ e gjithë Shqipëria

E FUNDIT: Ditë të zezä për Berishën, është kthyer nga Zvicrra nipi i HakIajve dhe ‘trèmbèt’ e gjithë Shqipëria

Ditë të zeza për Berishën, është kthyer nga Zvicrra nipi i Haklajve dhe ‘trembet’ e gjithë Shqipëria nga parashikimet.

Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha kishte shkuar në protestën e organizuar nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit, një ditë pasi fadromat rrafshuan godinën.

Lideri historik i selisë blu, Berisha ka shkuar mes protestueseve, ndërsa mban në fytyrë një maskë kinse për t’u mbrojtur nga pandemia globale e pandemis.

Nga pamjet e shpërndara në rrjetin social të ish-kryeministrit Berisha, qytetarëve u ka bërë përshtypje, fakti se ai mban me vete tri truproja të fuqishme.