/E fundit: Kandidatja e LSI për deputete RRlHET me qytetarin

E fundit: Kandidatja e LSI për deputete RRlHET me qytetarin

Ditën e sotme Policia e Durrësit njoftoi se ka shoqeruar dy persona, një burrë dhe një grua, pas një konflikti fizik mes tyre.

Mësohet se gruaja e shoqeruar në komisariat është Elona Guri, kandidatja e Lëvizjes Socialiste për Integrim në Durrës për zgjedhjet e 25 prillit.

“Më datë 24.03.2021, rreth orës 14:30, në lagjen nr.4, Durrës, shtetasja E.G, është konfliktuar me shtetasin Ç.K.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë të cilët kanë shoqëruar në ambientet e Komisariatit të dyja palët në konflikt për veprime të mëtjeshme.

Grupi hetimor në drejtimin e Prokurorisë Durrës, vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe të shkakut të konflikit,” njoftoi me heret policia.