/E fundit! Mevlani dhe Ledjana i japin fund përfundimisht Iidhjes? Ja cfare ndodhi dje ne xhirime

E fundit! Mevlani dhe Ledjana i japin fund përfundimisht Iidhjes? Ja cfare ndodhi dje ne xhirime

Nje lajm i papritur vjen per te gjithe fansat dhe ndjekesit e Mevlanit dhe Ledjanes, cifti qe te gjithe mezi presim ti shohim bashke

Gëzuar 1 Prillin 😂
Asgjë s’ka ndodhur, presim të na përputhen sa më parë. 😄