syntax error, unexpected '<', expecting end of file

E fundit! Vjen Iajmi b*mbë nga Bora Zemani

Moderatorja Bora Zemani e ka fituar betejën me koronavirusin dhe shumë shpejt pritet që të rikthehet në Për’puthen.

Prej disa ditësh, programin e moderuan konkurrentet Ana Kauri dhe Antonela, ndërsa dy ditë ishin vajzat e larguara nga programi, Melisa dhe Ana Lleshi.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Bora ka treguar ditën e sotme se ka fituar betejën me Covid-19. Moderatorja ka publikuar një foto të saj nga makina dhe një tjetër të gjithë ilaçeve që ka pirë gjatë kësaj kohe për ta luftuar virusin.