/E ka fshehur prej vitesh, del foto e bashkëshortit të Valbona Selimllarit

E ka fshehur prej vitesh, del foto e bashkëshortit të Valbona Selimllarit

Bukuroshja shqiptare, Valbona Selimllari është padyshim një ndër femrat më të bukura shqiptare jeta e së cilës gjithmonë ka tërhequr vëmendjen e mediave. Ajo është nënë e 3 fëmijëve, 2 djemve dhe një vajze të vogël.

Prej vitesh ajo është treguar shumë diskrete për familjen e saj dhe vetëm vitet e fundit Valbona ka folur për tre fëmijët dhe ka publikuar foto me ta. Mirëpo, për bashkëshortin e saj, babain e fëmijëve, ish-missi shqiptar nuk ka folur në asnjë intervistë dhe gjithmonë e ka fshehur ide.ntitetin e tij.

Megjithatë, djali i saj Deni ka shuar kureshtjen e të gjithëve dhe ka publikuar një foto me të atin. Në foton e publikuar në muajin maj të vitit që lamë pas, shihen dy vëllezërit së bashku me të atin ndërkohë që pranë fotos shkruhet “Koha me familjen”./Iconstyle/