E ka mbajtur larg mediave për shumë kohë,Getoari ja PUBLlKON fotot Luanës me të DASHURlN e saj (Foto)

0
307

Moderatorja Luana Vjollca flitet prej afro dy vitesh se është e lidhur me Krenar Çoçaj.

Mirëpo prej tyre në mediat r ozë kanë qarkulluar vetëm fotografi të shkrepura vj edhurazi dhe asnjë e plotë.

Teksa këto ditë fillim viti Getoar Selimi me të shoqen Marina Vjollca dhe kunatën Luana ndodhen në Dubai, zbulohet kush e shoqëron moderatoren.

Ka qenë Geti ai që ka publikuar një fotografi me Krenarin, duke konfirmuar kështu se lidhja mes Luanës dhe tij vazhdon.

Ndonëse lidhja po bëhet serioze, çifti ende nuk kanë dalë publikisht.