“E kapa, por s’më Iëshon”, Artan Hoxha publikon fotot e KeImend BaIiIit, përmend Ilir Metën

0
646

Vetëm pak minuta më parë gazetari i njohur Artan Hoxha ka publikuar fotot e takimit me Kelmend Balliun.

Bashkëngjitur postimit, Hoxha shkruan se duhet bërë durim, duke thu;mbuar dhe presidentin Ilir Meta.

Postimi i plotë:

Si ka qene ajo shprehja popullore:”E kapa po s’me leshon”….

Megjithate mos u ngutni, SHEFI i Kelit ka pas thene:”Me qetesi dhe dashuri”…

Ndersa ata te “Rruges se Elbasanit” e mbyllen prape deklaraten e radhes sot, me pyetjen:

Kush e ka radhen????!!!!
Prej 10 majit 2016, e deri ne mengjes 15 janar 2019, Kelmend Balili apo i quajturi Esk obari i Ballkanit, u kthye ne njeriun me te ke;rkuar ne Shqiperi, Greqi, dhe 10 vende te tjera te BE. PoIicia e shtetit, prokurorla e kr imeve te renda, SHIK-u, Interpoli madje dhe DEA Amerikane vet de;shtuan ta arre stonin ne dhjetera opera cione per me shume se 2 vite e 8 muaj arr ati.

Dhe per gjate gjithe kesaj kohe ai nuk eshte larguar asnje dite te vetme nga Shqiperia…..

Kur ndodhesh ne kohen dhe vendin e duhur para gjithe ketyre qe e kerkonin Esk;obarin e Ballkanit….