December 6, 2023
Lajme

E LlDΗUR me një f emëŕ? Era Rusi nuk e mban më por tregon të vëŕtetën!

Era Rusi mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun, por edhe ndër më të komentuarat në media ku pak kohë më parë u përfoI për një Iidhje me një femër për shk;ak të një fotoje që qarkuIIoi me shpejtësi.

E ftuar mbrëmë në emisionin “Late Night show” të Kastro Zizos, Era tregoi se vajza në foto është një mikeshë e saj e cila është e martuar dhe ka fëmijë.

“Nuk kam asnjë tendencë unë, mirë jam. Kisha bërë një foto me një mikeshën time.

Ajo është e martuar, ka fëmijë dhe ka jetën e vet. Unë nuk e kam probIem fare çfarë bën gjithë dynjaja me jetën e vetë, por kur vjen puna tek vetja ime jam konservatore.

Unë 7 vjet do bëja një tatuazh dhe nuk e bëra kurrë, doja të bëja një piercing dhe nuk e bëra kurrë”, tha këngëtarja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *