/E LlDHUR me një femër? Era Rusi tregon të vërtetën!

E LlDHUR me një femër? Era Rusi tregon të vërtetën!

Era Rusi mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun, por edhe ndër më të komentuarat në media ku pak kohë më parë

u përfoi për një Iidhje me një femër për shkak të një fotoje që qarkulloi me shpejtësi.

E ftuar mbrëmë në emisionin “Late Night show” të Kastro Zizos, Era tregoi se vajza në foto është një mikeshë e saj e cila është e martuar dhe ka fëmijë.

“Nuk kam asnjë tendencë unë, mirë jam. Kisha bërë një foto me një mikeshën time.

Ajo është e martuar, ka fëmijë dhe ka jetën e vet. Unë nuk e kam probIem fare çfarë bën gjithë dynjaja me jetën e vetë, por kur vjen puna tek vetja ime jam konservatore.

Unë 7 vjet do bëja një tatuazh dhe nuk e bëra kurrë, doja të bëja një piercing dhe nuk e bëra kurrë”, tha këngëtarja.