syntax error, unexpected '<', expecting end of file

E mban gjithmonë të fshehtë por ja kush është bashkëshorti i Xhemi Shehut

Xhemi Shehu ishte vetem 25 vjec dhe ne hapat e karrieres se saj.

Kur nisi historine e dashurise me bashkeshortin e saj me te cilin eshte shume e lumtur dhe ka dy femije..

Bashkeshorti i saj ka mbetur nje personazh misterioz edhe pse moderatorja e Top Channel eshte vazhdimisht ne qender te vemendjes se mediave.

Por kush eshte mashkulli qe ka bere per vete moderatoren e njohur te ekranit shqiptar?

Ai eshte administrator i nje shtypshkronje ne Tirane dhe quhet Ervis Sula.

Fotot e ciftit jane shume te paketa pasi biznesmeni eshte shfaqur shume rralle perkrah prezantueses ne publik.