/E mbani mend këngëtarin e hitit ‘Profesori?’ Ja çfarë ka ndodhur me të

E mbani mend këngëtarin e hitit ‘Profesori?’ Ja çfarë ka ndodhur me të

Me siguri të gjithë e mbani mend këngën “Profesori”, të publikuar më shumë se 10 vite më parë e që asokohe dëgjohej e këndohej nga të gjithë.

Duke qenë se kanë kaluar kaq shumë vite, me siguri jeni kuriozë ç’bëhet me këngëtarin Antre.

Antre vazhdon karrierën e tij si këngëtar dhe ka sjellë disa këngë të reja duke vazhduar të jetë aktiv në muzikë.

Madje pak kohë më parë ai e rikthyeu sërish këngën “Profesori” në një version tjetër.


Më poshtë ju sjellim disa nga fotot e reja të Antres.