/E MBANl mend Ermelën e BB4?SHlHNl sa shumë ka ndryshuar

E MBANl mend Ermelën e BB4?SHlHNl sa shumë ka ndryshuar

Me siguri të gjithë e mbani mend Ermelën, fituesen e Big Brother Albania 4 e cila tërhoqi shumë vëmendjen asokohe me karakterin e saj m oskokëçarës.

Vite më parë Ermela Mezuraj ishte një nga personazhet më të komentuar në media, por më vonë ish-banorja vendosi të shijonte jetën në privatësi.

Së fundmi ajo është rikthyer dhe është bërë aktive në rrjete sociale duke na zbuluar edhe sa shumë ka ndryshuar.

Postimi i fundit i Ermelës është kjo foto ku tregon ndryshimin që ka pësuar pas 10 viteve.

Më poshtë ju sjellim fotot më të reja të ish-banores e cila edhe sot e kësaj dite është shumë simpatike.