/E mori per ti gjetur nuse! Saimiri bie ne DASHURlA me Alketa Vejsiun, ja detajet qe po c’mendin rrjetin

E mori per ti gjetur nuse! Saimiri bie ne DASHURlA me Alketa Vejsiun, ja detajet qe po c’mendin rrjetin

Saimir, djali simpatik i Love Story i cili erdhi nga Gjermani per te gjetur nuse terhoqi vemendjen e vajzave brenda dhe jashte programit.

Por duket se Saimirit i rreh zemra per tjeter njeri, behet fjale per moderatoren Alketa Vejsiu.

Ai qendron gjithe kohen me Alketen, teksa futet por edhe ne skene, deri ketu menduam se eshte pjese skenari. Por nga nje kontroll ne Instagramin e Saimirit shikon qe ai ka vetem foto me Alketen.

Ndonse puthet e ferkohet me vajzat konkurrente ai me ato s’ka asnje foto, madje as foto grupi. E teksa shkrepet aparari Saimiri shikon me shume dashuri Alketen, epo ne cdo foto s’mund te jete rastesi!

Tani dy gjera jane te sigurta ose Saimiri ka shkuar per Alketen ose per famen, nuse nuk merr ky djale!/kryeafjala.com