/E njihni ciftin ne foto? Foto e ciIa eshte bere rreth viteve 80

E njihni ciftin ne foto? Foto e ciIa eshte bere rreth viteve 80

Behet fjale per nje nder moderatoret me me fame te momentit. I cili eshte drejtues i disa emisjove televizive . Kjë foto eshte e këngëtarit dhe prezantuesit të njohur Ardit Gjebrea në rininë e tij di t’ju ha.bisë.

Ai shfaqet në krahë të bashkëshortes së tij Anilës, i qeshur, me më shumë flokë dhe me disa kilogramë më tepër.

Për të gjithë adhuruesit, kuriozitetin e ka shuar këngëtarja Ronela Hajati, e cila ka publikuar foton e të atit Mirash Hajati, gazetar dhe ish-drejtor i RTSH-së bashkë me Arditin e bashkëshorten e tij.

Këtë kujtim ajo e ka ndarë në Instagram dhe me sa duket fotoja është shkrepur në vitet ‘80-të.