E preku pa dashje me flokë, ai e përvëlon duke i hedhur supë të nxehtë në fytyrë

  0
  344

  Një gjest anormal, por që është kthyer në një problem serioz për një grua, e cila ka pësuar djegie të rënda në fytyrë.

  Një 57-vjeçar në Tajvan i ka hedhur në fytyrë supën e nxehtë, njërës prej grave me të cilat po shoqërohej, pasi flokët e saj e prekin në krah.

  Në video dallohet 57-vjeçari që i kërkon llogari gruas, që fillimisht nuk e ka kuptuar se për çfarë e ka pasur fjalën.

  Dhe duke qenë tepër i irrituar, ai i ka hedhur supën në fytyrë 33-vjeçares duke i shkaktuar djegie të rënda në fytyrë.

  Për momentin vajza duket e qetë, por pasojat i pati më vonë. /k.k/noa.al/