syntax error, unexpected '<', expecting end of file

E reja gjen një SHlSHE në det te ‘’GJlRl i Lalzit”, letra që ishte brenda e Ië pa fjalë

Nje e re shqiptare tregon se ka përjetuar një ngjarje që zakonisht jemi mësuar ta shikojmë në skenat e filmave.

Ajo thotë se ka gjetur një shishe në det tek ‘’Gjiri i Lalzit’’ dhe se brenda kësaj shisheje ishte një letër ku ishtin shkruar disa dëshira.

Po ashtu ajo tregon se në këtë letër shkruheshin dëshirat e një djali të vogël, i cili sipas saj nuk mund të ketë qenë më i madh se 10 vjeç.

Mesazhi i plotë:

Pershendetje JOQ ketu te Gjiri i lalzit kam qetur nje shishe ne det qe me sa duket e cunat shprehin deshirat e tyre dhe jo vetem gocat.

brenda shishes ishte nje mezash shum domethenes qe me te vertet me beri te njehesha quditshem aty shkruheshin deshirat e endrat e nje djali te vogel qe besoj nuk mund te jet me i madh se 10 vjec dhe kte mesazh doja ta ndaja me te gjith.’’


Krahas mesazhit ajo ka nisur edhe një foto ku tregohet se çfarë ishte shkuar.